BAFTA TV Awards 2021: võitjate täielik nimekiri

Michaela Coel võitis peaosatäitja ja parima minisarja auhinnad murrangulise saate 'Ma võin sind hävitada' eest.

See tuli kaks nädalat pärast seda, kui ta võitis Bafta käsitööauhindade jagamisel kirjutamis- ja lavastajaauhinnad, millega premeeritakse lavataguseid talente.





Samal ajal jäid 2021. aasta televisiooni Baftases maha The Crown ja Saturday Night Takeaway.

Coel pühendas oma näitlejaauhinna saate intiimsuse koordinaatorile Ita O'Brienile, kes tema sõnul võimaldas inimestel selles valdkonnas 'töötada ekspluateerimise, austuse kaotamise ja võimu kuritarvitamise teemal, ilma et teda selle käigus ära kasutataks või kuritarvitataks'. .



Ta ütles: 'Ma tean, mis tunne on filmida ilma intiimsusrežissöörita – segane, piinlik tunne meeskonna jaoks, sisemine häving näitleja jaoks.'

Ta lisas, et selliste koordinaatorite kasutamine on 'oluline iga tootmisettevõtte jaoks, kes soovib tegeleda nõusoleku teemade uurimisega'.

Teiste pühapäevaste võitjate hulka kuulusid parimaks näitlejaks tunnistatud Normal People's Paul Mescal ja tantsurühm Diversity.

Trupp võitis 'must-see moment' auhinna vastuolulise Britain's Got Talent rutiini eest, mis kajastas George Floydi tapmist ja liikumist Black Lives Matter.

Allpool on võitjate täielik nimekiri

Draamasari

Gangs Of London – Sky Atlantic

Ma vihkan Suzie’t – Sky Atlantic

Save Me Too – Sky Atlantic (Võitja)

Kroon – Netflix

Komöödia meelelahutusprogramm

Charlie Brookeri viirusevastane salvrätik – BBC Two

Rob & Romesh Vs – Sky One

The Big Narstie Show – Kanal 4 (Võitja)

Ranganation – BBC Two

Meelelahutuslik etendus

Adam Hills, Viimane jalg – Kanal 4

Bradley Walsh, Beat The Chasers – ITV

Claudia Winkleman, Strictly Come Dancing – BBC One

David Mitchell, kas ma valetaksin sulle? Jõulude ajal – BBC One

Graham Norton, Graham Nortoni saade – BBC One

Romesh Ranganathan, Ranganation – BBC Two (Võitja)

Meelelahutusprogramm

Ant & Dec laupäevaõhtune pakkumine – ITV

Elu ja riimid – Sky Arts (Võitja)

Strictly Come Dancing – BBC One

Maskidega laulja – ITV

Fakti seeria

Kuritegevus ja karistus – Kanal 4

Haigla – BBC Two

Selle kaotamine: meie vaimse tervise hädaolukord – Kanal 4

Üks kord Iraagis – BBC Two (Võitja)

Funktsioonid

Big Zuu suured söögid – Dave

Kaua kadunud perekond: jäljetult sündinud – ITV (Võitja)

Mortimer ja Whitehouse: Gone Fishing – BBC Two

Remonditöökoda – BBC One

Peaosatäitja

Billie Piper, Ma vihkan Suzie't – Sky Atlantic

Daisy Edgar-Jones, normaalsed inimesed – BBC Three

Hayley Squires, täiskasvanutele mõeldud materjal – 4. kanal

Jodie Comer, Killing Eve – BBC One

Letitia Wright, väike kirves – BBC One

Michaela Coel, Ma võin sind hävitada – BBC One (Võitja)

Naiselavastus komöödiaprogrammis

Aimee Lou Wood, Seksuaalkasvatus – Netflix (Võitja)

Daisy Haggard, Kasvatajad – Sky One

Daisy May Cooper, see riik – BBC Three

Emma Mackey, seksuaalkasvatus – Netflix

Gbemisola Ikumelo, Famalam – BBC Three

Mae Martin, Feel Good – Kanal 4

Juhtiv näitleja

John Boyega, Small Axe – BBC One

Josh O'Connor, The Crown – Netflix

Paapa Essiedu, Ma võin teid hävitada – BBC One

Paul Mescal, normaalsed inimesed – BBC Three (Võitja)

Shaun Parkes, väike kirves – BBC One

Waleed Zuaiter, Bagdadi keskosa – 4. kanal

Mini-seeria

Täiskasvanutele mõeldud materjal – 4. kanal

Ma võin sind hävitada – BBC One (Võitja)

Normaalsed inimesed – BBC Three

Väike kirves – BBC One

Tegelikkus ja konstrueeritud fakt

Masterchef: The Professionals – BBC One

Võidujooks üle maailma – BBC Two

Kool, mis üritas rassismile lõppu teha – Kanal 4 (Võitja)

Mahakandmine – 4. kanal

Kõrvalnäitleja

Kunal Nayyar, kriminaalasi: Ühendkuningriik – Netflix

Malachi Kirby, väike kirves – BBC One (Võitja)

Michael Sheen, viktoriin – ITV

Michael Ward, väike kirves – BBC One

Rupert Everett, täiskasvanutele mõeldud materjal – 4. kanal

Tobias Menzies, The Crown – Netflix

Meeste etendus komöödiaprogrammis

Charlie Cooper, see riik – BBC Three (Võitja)

Guz Khan, mees nagu Mobeen – BBC Three

Joseph Gilgun, Brassic – Sky One

Sõbrad Gatwa, Seksuaalkasvatus – Netflix

Paul Ritter, reedeõhtune õhtusöök – Kanal 4

Reece Shearsmith, sisemus nr 9 – BBC Two

Stsenaariumiga komöödia

Ghosts – BBC One

Sees nr 9 – BBC Two (Võitja)

Man Like Mobeen Production Team – Tiger Aspect Productions/BBC Three

See riik – BBC Three

Lühivormi programm

Criptales – BBC Four

Puuetega inimesi ei võitnud: õpiraskustega rokkbänd – Vice/Noisey

Põhiosa – BBC iPlayer

Nad nägid päikest esimesena – Red Bull TV (Võitja)

Üksik draama

Anthony – BBC One

BBW (On The Edge) – 4. kanal

Sitting In Limbo – BBC One (Võitja)

Windermere'i lapsed – BBC Two

Seep ja jätkuv draama

Ohver – BBC One (Võitja)

Coronation Street – ITV

EastEnders – BBC1

Hollyoaks – Kanal 4

Kõrvalnäitleja

Helena Bonham Carter, The Crown – Netflix

Leila Farzad, Ma vihkan Suziet – Sky Atlantic

george clooney ja amal baby

Rakie Ayola, Anthony – BBC One (Võitja)

Siena Kelly, täiskasvanutele mõeldud materjal – 4. kanal

Sophie Okenedo, kriminaalasi: Ühendkuningriik – Netflix

Weruche Opia, Ma võin teid hävitada – BBC One

Jooksvad asjad

Ameerika sõda abordi vastu (ekspositsioon) – ITV (Võitja)

Itaalia eesliin: arsti päevik – BBC Two

Lahing Hongkongi eest (saadetised) – Kanal 4

The Cyprus Papers Undercover (Al Jazeera juurdlused) – Al Jazeera Media Network/Al Jazeera inglise keel

Üksik dokumentaalfilm

American Murder: The Family Next Door – Netflix

Anton Ferdinand: Jalgpall, rassism ja mina – BBC One

Lukustatud: vaikuse murdmine (Storyville) – BBC Four (Võitja)

Covidi üleelamine – Kanal 4

Soovitatav