T20 maailmameistrivõistlused: Kohli ei avaldanud mulle strateegina kunagi muljet, ütleb Gautam Gambhir

India kipper Virat Kohli (vasakul) ja Gautam Gambhir. Foto: fail

India kipper Virat Kohli (vasakul) ja Gautam Gambhir. Foto: fail

Endine India lööja Gautam Gambhir kritiseeris teisipäeval India kaptenit Virat Kohlit, öeldes, et ta pole talle kui 'strateegile' kunagi muljet avaldanud.

Kohli on pälvinud kriitikat, kuna ta lükkas staari avamise lööja Rohit Sharma järjest maha ja mängis Uus-Meremaa vastu tema asemel Ishan Kishani.

kim kardashian täisnimi

Seotud üksused

Kishanil ei õnnestunud Uus-Meremaa vastu tulistada ja Mehed sinises kaotasid mustade mütside vastu mitu väravat, mille tulemusel said nad kaheksa väravaga kaotuse.

Tema veerus India ajad , tõi Gambhir välja, et Kohli strateegiad pole talle kunagi muljet jätnud. Endine vasakukäeline lööja ütles, et oli piisavalt kaua mänginud endise India kapteni Dhoniga, et teada saada, et ta ei tee India meeskonnas riskantseid muudatusi enne Uus-Meremaa mängu.

Kohli pole mulle strateegina kunagi muljet avaldanud. Taaskord valmistas ta pühapäeval pettumuse. Alustuseks, miks ta muutis Pakistani vastu mänginud meeskonda? kirjutas Gambhir.

Simpsonite ennustused trumpavad üle surma

Samuti heitis ta Kohlile ette, et ta mängis Rohit Sharma asemel Ishan Kishanit. 'Olen MS Dhoniga piisavalt kaua mänginud, et teada saada, et tal poleks pärast ühte mängu nende põlvemuutustega midagi pistmist. Ja millest ma ka aru saan, on see, et teised abipersonalid Kohli kõnedele peaaegu ei vaidle,” lisas ta.

Uus-Meremaa spinnerid Ish Sodhi ja Mitchell Santer osutusid pühapäeval Kohlile ja tema meeskonnakaaslastele liiga raskeks. Uus-Meremaa spinnerid andsid 8 overi jooksul ära vaid 32 jooksu, samas kui Sodhi suutis võita Kohli ja Sharma hinnatud väravad.

Gambhir lisas, et arutada tuleb selle üle, kas kiivi keerutajad olid nii head või tegi India lööjate kehv löömisshow need paremaks.

jason stathami filmid Netflixis

Kõigi Geo.tv viimaste uudiste, värskenduste ja T20 maailmameistrivõistluste 2021 analüüsi jaoks külastage: https://www.geo.tv/t20-worldcup-2021/

Soovitatav