T20 maailmameistrivõistlused: kas Pakistan peaks Hasan Ali maha jätma? Wasim Akram nii ei arva

Endine tempomees Wasim Akram. — AFP/fail

Endine tempomees Wasim Akram. — AFP/fail

• Hasan Ali on T20 maailmameistrivõistluste kehva vormi pärast kritiseeritud.
  • Wasim Akram palub meeskonna juhtkonnal teda mitte maha jätta.
  • 'Ma [oleksin] Hasan Aliga kinni jäänud,' ütleb Wasim Akram, kui ta oleks kapten.

Pakistani tempomees Hasan Ali on kriitika all tema kehva keeglisoorituse pärast käimasoleval T20 maailmameistrivõistlustel ning fännid paluvad meeskonna juhtkonnal asendada ta Shahnawaz Dahani või Mohammad Wasim Jnriga.

Endine tempomees Wasim Akram avas eratelesaates rääkides Ali kehvast vormist ja ütles, et teda ei tohiks meeskonnast välja jätta.

Legendaarne kriketimängija soovitas meeskonna juhtkonnal Ali Wasimi vastu mitte asendada, pigem tuleks teda toetada ja aidata tal enesekindlus taastada.

Kui ma olen Pakistani koondise kapten ja minu pool on tipptasemel peale ühe mängija, kes on ühes või kahes kohtumises loosinud, oleks minu strateegia aidata sellel mängijal vormi ja enesekindlust taastada ning seda saab teha ainult mängides. vasted, ütles ta.

Mohammad Wasim saab tulevikus palju võimalusi Pakistani eest mängida – kahtlemata on ta andekas kriketimängija –, kuid mina jään Hasan Ali juurde, lisas Akram.

Kogenud tempomees on kolmes matšis saanud majanduse 9.81 ja suutis noppida kolm väravat.

Pakistan on edenenud, sest nad on võitnud kolm järjestikust matši India, Afganistani ja Uus-Meremaa vastu, samas kui täna Namiibia vastu astudes püüab ta kindlustada oma kohta poolfinaalis.

Soovitatav