T20 maailmameistrivõistlused: vaadake, kuidas Babar Azam ütleb, kuidas Shadab ütleb Sharjahi rahvale, et nad Uus-Meremaad ei mõnitaks

Babar Azam lehvitab pärast Pakistani ja Uus-Meremaa kokkupõrget rahvale. Foto: Twitter

Babar Azam lehvitab pärast Pakistani ja Uus-Meremaa kokkupõrget rahvale. Foto: Twitter

Sotsiaalmeedias on hakanud ringlema uus videoklipp, milles on näha kipper Babar Azam ja asekapten Shadab Khan, kes kutsuvad rahvast üles hoiduma Uus-Meremaa kriketikoondise mõnitamisest.

Twitteri konto 'Change of Pace' säutsus olevas videos on näha Pakistani kriketimeeskonda kõndimas maast lahti pärast T20 maailmameistrivõistluste võitu Uus-Meremaa vastu.

Videol on näha, kuidas fännid skandeerivad valjuhäälselt 'turvalisus, julgeolek' kohe, kui mängijad lähevad rahva lähedale, et oma toetust tunnustada. Shadab Khan, keda võib näha käsi plaksutamas ja fännidele naeratamas, liigutab järsult kahe käega rahva poole, kutsudes neid üles laulmist lõpetama.

Kipper Babar Azam, keda võib näha Shaheen Afridiga rääkimas, pöörab samuti ümber ja ühe käega viibutab rahvale, et ta lõpetaks mustapealiste mõnitamist.

Huvitaval kombel võib näha, et Hassan Ali õhutab rahvast veelgi valjemini laulma.

Kahe kriketimängija žest pälvis neid netisaatoritelt veelgi kiidusõnu.

„See Pakistani meeskond on terve ja professionaalse asjaga hakkama saanud.

'Siin on kapten Babar Azam ja asekapten Shadab Khan, kes paluvad Pakistani rahvahulgal rahustada Uus-Meremaale suunatud 'julgeolekulaulu,' kirjutas. Tempo muutus.

'See mees lihtsalt võidab südameid,' ütles Ajay Thakur.

Subhaniya arvates oli lõbus, kuidas Hassan Ali rahvast üles ajas.

'Hasan Ali erutab rahvast,' säutsus ta paari emotikoniga.

'Iga päevaga selle meeskonna fänniks saamine ,' säutsus Raj S.

Qardash märkis mustad mütsid Twitteris, kutsudes neid üles vaatama Pakistani meeskonna sportlikkust.

'See näitab, et nad pole mitte ainult suurepärased kriketimängijad, vaid ka suurepärased inimesed. Respekt,' säutsus teises Positive Vibes'i konto.

'Sellel meeskonnal on mu süda. Selline klass,” kirjutas Malku südameemotikoniga.

Shaheer Bhattile meeldis meeskonna tegevus. Talle meeldis ka see, mida Hassan Ali tegi.

'Mina: See on nii tore, ma oleksin sama teinud.

Ka mina: Naa, ma teeksin seda, mida Hassan Ali tegi,' säutsus ta.

Pakistan edestas Uus-Meremaad viie väravaga ja võitis teisipäevase matši. Kiire pallur Haris Rauf tagas, et Uus-Meremaa ei löönud suuri skoori, lüües regulaarselt neli väravat.

Asif Ali hiline välk tagas Pakistani matši võidu pärast raskel Sharjah' väljakul.

Pärast Uus-Meremaa piiramist 134 jooksuga oma 20 jooksu pealt jälitas Pakistan edukalt sihtmärki viie väravaga käes.

Soovitatav